Články

Běh naděje 2019 - poděkování

Autor Věra Engeová • Publikováno 16.09.2019

Když jsme připravovali letošní 9. ročník Běhu naděje v Jiřetíně pod Bukovou, nedoufali jsme, že dosáhneme loňského výtěžku 79 788,-Kč. Počasí nám letos přálo a v 10:00 hod stálo na startu 182 účastníků. Tím padl první rekord dnešního dne.

Po návratu běžců do cíle proběhla dražba předmětů věnovaných našimi předními sportovci a následoval florbalový turnaj. V jeho průběhu byla odpečetěna pokladnička ze startu a spočítán její obsah. Když jsme přičetli štědré příspěvky sponzorů, výtěžek z prodeje reklamních předmětů, občerstvení a dražby, zjistili jsme, že padl druhý rekord dne. Výtěžek činil neskutečných 96 250,-Kč.

Fotbalisté z FK Albrechtice/Jiřetín nám však ještě přislíbili výtěžek vstupného ze sobotního odpoledního utkání. Po jeho přičtení jsme veřejně ohlásili výslednou částku 98 890,-Kč. Našim fotbalistům a jejich fanouškům však připadalo toto číslo nedokonalé. Rozhodli se překonat magickou hranici 100 tisíc korun a podařilo se jim to.

Výtěžek letošního ročníku je neuvěřitelných 100 190,-Kč.

Celou částku obdrží Klinika dětské hematologie a Onkologie Fakultní nemocnice v Motole.

Všem, kteří mají na tomto úžasném výsledku podíl, moc děkujeme! Poděkování patří také všem dobrým lidičkám, kteří nám pomáhají s organizací.

Fotogalerie

Výběr fotografií z letošní akce najdete na Facebooku nebo kompletní fotoalbum můžete stahovat z úschovny.

Partneři a sponzoři

Obec Albrechtice v Jizerských horách

Obec Jiřetín pod Bukovou

Obec Josefův Důl

Tesařství Petr Smutný

VESPO s.r.o.

MUDr. Karel Stuchlík